5 Kwi


Comment

          Post écrit par: Spencer dans la catégorie: billboard, Little Mix, Pytania&Odpowiedzi, Wywiady
Pop Shop Podcast: Little Mix o ‚Girl Power’, trasie z Arianą oraz nowym teledysku

Portal Billboard.com stworzył serię Pop Shop Podcast, w której informuje o nowościach muzycznych, rankingach oraz przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami. Tym razem w nowym odcinku pojawił się mini wywiad z Little Mix!

W ostatnim odcinku dołączył brytyjski girlsband Little Mix! Dziewczyny usiadły z nami przy basenie na dachu swojego hotelu w Los Angeles, kiedy były w mieście w zeszłym tygodniu, aby wystąpić w Anaheim i L.A. na trasie Ariany Grande Dangerous Woman. „Ona ma najlepszych fanów” Perrie Edwards o Arianators Grande. „Oni są bardzo oddani. Wiele razy widziałyśmy T-shirty oraz banery z nami [Little Mix] na widowni co sprawiało, że czułyśmy się bardzo dobrze. Ariana ma kobiecą siłę w tym co robi. A my tylko żyjemy tym życiem z resztą dziewczyn. To niesamowite!”

Plus, Little Mix kochają entuzjazm amerykańskich koncertów. „Fani tutaj są tak szaleni, w najbardziej niesamowity sposób” mówi Leigh-Anne Pinnock. – „Dajecie nam wszystko!”

Teledysk Little Mix do ostatniego singla z Glory Days „No More Sad Songs” z Machine Gun Kelly wyszedł dzień przed naszym spotkaniem z grupą. Dziewczyny z U.K. zaskoczyły fanów z inspiracją „American Coyote Ugly” [znany amerykański film] w klipie nagrywanym w Nashville — więc jak pojawił się koncept country? „Był trochę randomowy, serio,” mów Jade Thirlwall. „Reżyser teledysku zasugerował cały styl Coyote Ugly i pierwsze co byłyśmy jak ‚To na prawdę nie pasuje do „No More Sad Songs”!’ Ale później wykonałyśmy sesję i to jest trochę orzeźwiające, nieprawdaż? Ponieważ to nie jest to czego się spodziewasz obejrzeć.”

„Myślę, że to jeden z naszych najlepszych teledysków” dodaje Jade. „To pasuje do każdego pudełka [stylu]: to jest zabawne, to trochę pikantne, a my wyglądamy dobrze i czujemy się dobrze w tym.”

Posłuchajcie wywiadu na TEJ STRONIE, aby usłyszeć o pierwszym spotkaniu dziewczyn z MGK, jak przygotowywały się do wielkiego występu na Brit Awards, ich planów z Dangerous Woman Tour, ich własnej europejskiej trasie i wiele więcej.

Źródło: billboard.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.